Kniha návštěv

Datum 31.05.2009
Vložil Pavel
Titulek Nebštych Cup 2009 + žebříček

Zdravím,
připadá mi, že jeden turnaj za rok je docela málo aktivit na tak skvělý tenisklub jako je TK Nové Sady :o), a proto přicházím s další akcí sezóny zvanou NEBŠTYCH CUP! Týká se aktivních členů oddílů A a B + Davida ;o) Hrát bude každý s každým, tedy každý odehraje 8 zápasů. Na každý zápas se hráči domluví mezi sebou, hraje se během celého léta a zhodnocení výsledků bude na konci sezóny.
Dále navrhuju zavedení žebříčku. Pro začátek budou v žebříčku členové obou oddílů v pořadí podle soupisky + David.. :o) (do žebříčku mohou být připsáni i další hráči, kteří nejsou na soupisce) O postupu v pořadí budou rozhodovat vzájemné zápasy.

Tak co vy na to?
Pavel P.

Datum 31.05.2009
Vložil Dejf
Titulek Re: Nebštych Cup 2009 + žebříček

Perun,
Myslím že je to dobrej nápad, já bych byl pro. Zdravá soutěžní rivalita určitě pomůže zlepšit motivaci pro trénink:) Uvídíme jak se ktomu postaví ostatní členové našeho týmu.
Tímto bych rád poděkoval Pavlovi za iniciativu a návrhy, jen tak dál. No a ostatní bych výzval, aby se taky nestyděli a podělili se s náma o svoje myšlenky a návrhy.
Když už su v tom děkování nemůžu zapomenout na Michalovo obnovení tradice lahváčů v buňce a výhlášení soutěže "o největšího liháče" :)))

Budeme se těšit na Vaše reakce a další návrhy.
Dejf

Datum 01.04.2009
Vložil Martin F.
Titulek Savana

Savana Dejfe,dneska jsem se vrátil a hned to prubnul. Je to móóóc dobrý,hlavně ty fotky.Další pochvala proběhne "U Peřiny". Měj se...

Datum 29.03.2009
Vložil Vladimír Marek
Titulek Mám se co učit

Zdarec!
Díky za email,máš to vymakaný a já si vezmu příklad.
Čau ať se daří. Marek Vl.

Datum 28.03.2009
Vložil Zdeněk Králík
Titulek Hezky se na ta léta vzpomíná

Davide, pro nás starší z těch fotek čiší nostalgie ... ale jsou to pro mne hezké vzpomínky, a proto Vám v N.S. chci popřát, ať i za dalších 10 let máte pořád důvod na něco hezkého vzpomínat.

Zdeněk

Datum 27.03.2009
Vložil Lada
Titulek Cenzor

Zdravim,
lidicky vubec sem neprispivejte. Tady funguje cenzor a maze prispevky !!! A jestli je bude mazat porad tak nepojede ve stredu na fotbal...

Datum 27.03.2009
Vložil Cenzor
Titulek Re: Cenzor

Sorry, ale občas někteté příspěvky nejsou příliš vhodné k zveřejňování. Jinak Ti Laďo slibuju, že už ti příspěvky mazat nebudu, teda alespon do středy :)))

Datum 26.03.2009
Vložil MIK
Titulek DOBRÝ

Zdar dejve, dost dobré, povededla se dobrá věc.
fotky jsou perfektní...

Datum 09.02.2009
Vložil Roger F.
Titulek Kindly greeting

Hi Dave,
It is realy nice web...keep going. By the way, it was my pleasure to speak to you and thank you for your invitation for friendly match. I have to check my calendar and find some suitable date.

Take care
Roger

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si web zdarma!Webnode